3550 ZolderBieststraat 78
Bijzonder ruime gezinswoning met praktijkruimte op perceel van 28a 69ca in Heusden-Zolder
€ 530 000
Wie nog op zoek is naar een zeer grote gezinswoning met bijzonder potentieel zit hier in de Bieststraat 78 in Heusden-Zolder zeker aan het juiste adres. Achter deze charmante gevel schuilt een bewoonbare oppervlakte van maar liefst 270m² met zeer veel potentieel. De woning beschikt over wel 6 slaapkamers waarvan één gelijkvloers die voorheen dienst deed als praktijkruimte. Deze beschikt over een eigen toegang waardoor perfect voor het ontvangen van klanten/patiënten. Of het ...
nu gaat om een kapperszaakje, praktijkruimte of zelfs kangoeroewoning. Dee mogelijkheden zijn eindeloos.
De woning werd in 1994 gebouwd op een riant perceel van maar liefst 28a 69ca. Doorheen de jaren werden talloze dingen reeds opgefrist en gerenoveerd. Zo werd het grootste deel van de vloeren vernieuwd en kreeg de woonkamer een prachtig stijlvolle parketvloer. Recent kreeg de badkamer ook een moderne, hedendaagse make-over. Er werd tevens aan het energetische aspect gedacht waardoor er zonnepalen met een thuisbatterij geplaatst werden en om helemaal futureproof te zitten, beschikt de woning ook over een laadpaal. Ook de elektrische installatie werd conform gemaakt.
Je wordt verwelkomt in een ruime inkomhal die ons leidt naar de zeer ruime en vooral heel lichtrijke woonkamer gericht naar de tuin. Door de speelse vorm biedt deze ruimte tal van mogelijkheden om in te delen. Ook vanuit de volledig uitgeruste keuken heb je dat mooie zicht op deze zonovergoten oase van rust. Droom jij van een grote open leefkeuken, door de ligging is dit perfect mogelijk en tevens de kelder zorgt ervoor dat je bijvoorbeeld simpel een kookeiland kan plaatsen. Terwijl jij geniet van een aperitiefje aan een eigentijdse eiland, zie je de kinderen en viervoeters buiten stevig ravotten. Dankzij de ideale zuidoostelijke oriëntatie geniet je bovendien de hele dag van de zon.
Verder heb je gelijkvloers een handige berging en een eerste slaapkamer/ multifunctionele ruimte met een oppervlakte van maar liefst 22m². Deze ruimte kan perfect ingericht worden als praktijk- of bureauruimte dankzij de rechtstreekse, gescheiden ingang. Het gemak wordt vergroot door een aansluitende berging/wasplaats met extra douche.
Op de eerste verdieping zijn er nog 4 ruime slaapkamers van 33m², 14m² ,12m² en 10m² en de vernieuwde badkamer met bad, douche en dubbele wastafel. Op de tweede verdieping vind je nog een slaapkamer een oppervlakte van 12,5m². Is jouw gezin niet zo kroostrijk? Dan kunnen ze eenvoudig dienst doen als extra bureau, dressing of speelkamer.
Aan ruimte heb je in deze woning absoluut geen gebrek. De tuinberging, bestaande zelfs uit twee verdiepingen met een aansluitende fietsenberging. Daarnaast is er een carport en meer dan voldoende parkeerplaatsen.
Je woont hier op een zeer vlot bereikbare locatie, hetgeen zeker niet onbelangrijk is voor wie hier zijn eigen kantoor of praktijk wenst te starten. De ligging van de E314 op slechts 1,4 kilometer afstand en de nabijheid van het trein- en busstation van Heusden zorgen bovendien voor een uiterst vlotte woon-werkverbinding. Het centrum van het levendige Zolder, op wandelafstand, biedt alles wat je dagelijks nodig hebt. Restaurants, supermarkten, bakkers, scholen, sport- en ontspanningsmogelijkheden vind je allen in de directe omgeving van je woning.
Ben jij dus nog op zoek naar een uiterst ruime gezinswoning met tal van mogelijkheden? Wil je graag wegdromen in een zonovergoten tuin van maar liefst 28a 69ca zonder in te boeten op een zeer vlotte bereikbaarheid? Aarzel dan zeker niet. Bel ons dan vandaag nog voor een persoonlijke rondleiding. Wij helpen je maar al te graag verder. tel. 011 255 155. Bron bewoonbare oppervlakte: EPC – verslag.
Lees meer
De woning werd in 1994 gebouwd op een riant perceel van maar liefst 28a 69ca. Doorheen de jaren werden talloze dingen reeds opgefrist en gerenoveerd. Zo werd het grootste deel van de vloeren vernieuwd en kreeg de woonkamer een prachtig stijlvolle parketvloer. Recent kreeg de badkamer ook een moderne, hedendaagse make-over. Er werd tevens aan het energetische aspect gedacht waardoor er zonnepalen met een thuisbatterij geplaatst werden en om helemaal futureproof te zitten, beschikt de woning ook over een laadpaal. Ook de elektrische installatie werd conform gemaakt.
Je wordt verwelkomt in een ruime inkomhal die ons leidt naar de zeer ruime en vooral heel lichtrijke woonkamer gericht naar de tuin. Door de speelse vorm biedt deze ruimte tal van mogelijkheden om in te delen. Ook vanuit de volledig uitgeruste keuken heb je dat mooie zicht op deze zonovergoten oase van rust. Droom jij van een grote open leefkeuken, door de ligging is dit perfect mogelijk en tevens de kelder zorgt ervoor dat je bijvoorbeeld simpel een kookeiland kan plaatsen. Terwijl jij geniet van een aperitiefje aan een eigentijdse eiland, zie je de kinderen en viervoeters buiten stevig ravotten. Dankzij de ideale zuidoostelijke oriëntatie geniet je bovendien de hele dag van de zon.
Verder heb je gelijkvloers een handige berging en een eerste slaapkamer/ multifunctionele ruimte met een oppervlakte van maar liefst 22m². Deze ruimte kan perfect ingericht worden als praktijk- of bureauruimte dankzij de rechtstreekse, gescheiden ingang. Het gemak wordt vergroot door een aansluitende berging/wasplaats met extra douche.
Op de eerste verdieping zijn er nog 4 ruime slaapkamers van 33m², 14m² ,12m² en 10m² en de vernieuwde badkamer met bad, douche en dubbele wastafel. Op de tweede verdieping vind je nog een slaapkamer een oppervlakte van 12,5m². Is jouw gezin niet zo kroostrijk? Dan kunnen ze eenvoudig dienst doen als extra bureau, dressing of speelkamer.
Aan ruimte heb je in deze woning absoluut geen gebrek. De tuinberging, bestaande zelfs uit twee verdiepingen met een aansluitende fietsenberging. Daarnaast is er een carport en meer dan voldoende parkeerplaatsen.
Je woont hier op een zeer vlot bereikbare locatie, hetgeen zeker niet onbelangrijk is voor wie hier zijn eigen kantoor of praktijk wenst te starten. De ligging van de E314 op slechts 1,4 kilometer afstand en de nabijheid van het trein- en busstation van Heusden zorgen bovendien voor een uiterst vlotte woon-werkverbinding. Het centrum van het levendige Zolder, op wandelafstand, biedt alles wat je dagelijks nodig hebt. Restaurants, supermarkten, bakkers, scholen, sport- en ontspanningsmogelijkheden vind je allen in de directe omgeving van je woning.
Ben jij dus nog op zoek naar een uiterst ruime gezinswoning met tal van mogelijkheden? Wil je graag wegdromen in een zonovergoten tuin van maar liefst 28a 69ca zonder in te boeten op een zeer vlotte bereikbaarheid? Aarzel dan zeker niet. Bel ons dan vandaag nog voor een persoonlijke rondleiding. Wij helpen je maar al te graag verder. tel. 011 255 155. Bron bewoonbare oppervlakte: EPC – verslag.
Kenmerken
| Adres | Bieststraat 78 Zolder |
| Prijs | € 530.000 |
| Bouwjaar | 1991 |
| Perceeloppervlakte | 2.869 m² |
| Bewoonbare opp. | 270 m² |
| Beschikbaar vanaf | Bij akte |
Energie
198 Kwh/m²
F
E
D
C
B
A
A+
| EPC waarde | 198,00KWh/m²/jaar |
| EPC-certificaatnummer | 20260316-0002306791-RES-2 |
| Raamwerk | Hardhout |
| Type beglazing | Dubbel |
| Verwarming | Gashaard |
| Isolatie | Dakisolatie, Muurisolatie |
Financieel
| Prijs | € 530.000 |
| Kadastraal inkomen | € 1.256 |
Schatting maandelijkse afbetaling
Afbetaling
Indeling
| Type bebouwing | Woning |
| Bouwlagen | 3 |
| Op verdieping | 2 |
| Woonkamer | 35 m², Woonkamer |
| Keuken | 20 m², Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Slaapkamers | 6 (22 m², 33 m², 14 m², 12 m², 10 m², 12.50 m²) |
| Badkamers | 1 |
| WC | 2 |
| Kelder | 20 m² |
| Praktijkruimte | 22 m² |
| Terras | 32 m² |
| Douchekamer | 1 |
| Wasplaats | 6 m² |
Grond
| Perceeloppervlakte | 2.869 m² |
| Gevelbreedte | 28,2 m |
| Terrein breedte | 21,93 m |
| Terrein diepte | 91,55 m |
| Tuin | 2.600 m² |
| Tuin oriëntatie | Zuid-Oost |
| Garage | 1 (1 plaats) |
| Garage Oppervlakte | 24 m² |
| Garage Types | Carport |
Comfort
| Daksoort | Zadeldak |
| Dakbedekking | Dakpannen |
| Gevel | Baksteen |
| Fundering | Kruipkelder |
| Verwarmd water | Gas |
| Zonnepanelen | Ja |
Stedenbouwkundige info
| Bestemming | Woongebied |
| Bouwvergunning | Ja |
| Verkavelingsvergunning | Neen |
| Voorkooprecht | Neen |
| Dagvaarding | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| O-peil | Geen afgebakende zones |
| P-score | A |
| G-score | A |
| Erfgoed | Geen beschermd erfgoed |
Plan een bezichtiging
met
Britt
Interesse? Neem contact op en ontdek hoe wij
u verder kunnen helpen.
Neem contact op
u verder kunnen helpen.