3511 HasseltJessenhofstraat 41
Jouw nieuwe thuis in Kuringen: lichtrijke HOB met 3 slaapkamers op groen perceel van 6a10
€ 299 000
Een instapklare woning… 3 ruime slaapkamers… een zonrijke tuin… en dé ideale ligging vlakbij het hartje van Kuringen… BINGO! In deze leuke halfopen woning in de rustige Jessenhofstraat 41 in Kuringen vink jij moeiteloos alle grote troeven van jouw wenslijst.
De woning werd oorspronkelijk gebouwd in 1935 op een knap perceel van 6a 10a. De woning kreeg doorheen de tijd al een grondige opfrisbeurt en ook de afgelopen jaren werden er nog heel wat zaken aangepakt. Je krijgt een ...
hier zo een hedendaagse en instapklare bewoonbare oppervlakte van 169m² groot met nog heel wat potentieel.
We komen de woning binnen via de inkomhal. De leefruimte kent een aangename oppervlakte van 28,60m² en wordt nog eens verruimd met een open keuken van 13,72m². Dit open karakter zorgt voor een zeer trendy, hedendaagse sfeer. Toch biedt de gunstige indeling een fijne verdeling van de ruimte. Zo krijg je hier heel wat plaats voor een leuke bureau of speelhoek vooraan en een knusse tv-hoek. De gehele ruimte geniet van een flinke dosis natuurlijke lichtinval. Wanneer jij staat te koken in de functioneel ingerichte keuken schuiven familie en vrienden alvast de voetjes onder tafel. Of vertoeven zij liever op het aanpalende zonovergoten terras? Dankzij een erker met heel wat glaspartijen sta je hier in rechtstreeks contact met het zuidoostelijk georiënteerde terras. Zalig genieten van jouw groene buitenplekje vlakbij het bruisende stadscentrum van Hasselt. De groene tuin van maar liefst 77m diep, is ideaal om verschillende gezellige hoekjes in onder te brengen. Genieten van de rust staat hier voorop.
Verder heb je gelijkvloers nog een speelhoekje, een apart toilet en een zeer handige berging van 13,66m² groot, opgedeeld in 2 niveaus.
Op de eerste verdieping krijg je twee gezellige slaapkamers met een oppervlakte van respectievelijk 11,63m² en 17,54m² en een goed uitgeruste badkamer met zowel bad als douche. Bovendien zal je blij verrast zijn met de grote zolderruimte. Want dankzij de vaste trap bereik je deze derde slaapkamer van maar liefst 21,78m². Richt jij deze ruimte liever in tot hobbyruimte of bureau? Dankzij het grote veluxraam is er hier een zee aan natuurlijk lichtinval.
Je woont hier op een fantastische locatie in Kuringen. De Jessenhofstraat is een zeer rustige straat met heel wat parken, pleinen en leuke speeltuinen op wandelafstand. Ook tal van sport- en hobbyclubs zorgen voor voldoende ontspanning vlakbij huis. Ondanks deze rustige omgeving woon je hier op fietsafstand van het hartje van Kuringen. Alles wat je dagelijks nodig hebt, zoals supermarkten, heerlijke restaurants, een gevarieerde waaier aan winkels, meerdere scholen, etc. vind je vlakbij huis. Zoek je het liever wat verder? Dan biedt de uitzonderlijk vlotte bereikbaarheid hier heel wat mogelijkheden. Je woont hier op slechts 4 minuten van de E313 en op zo’n 10 minuutjes van het station van Hasselt. Zo profiteer je hier dus van een bijzonder gunstige woon-werkverbinding.
Ben jij op zoek naar een leuke, hedendaagse woning met 3 slaapkamers, een zonrijke en groene tuin én een rustige ligging in het hartje van Kuringen? Aarzel dan zeker niet. Wij van Marc Swevers Real Estate helpen je maar al te graag verder. Wie weet blinkt jouw naam binnenkort op de deurbel van de Jessenhofstraat 41. Tel. 011 255 155. Bron bewoonbare oppervlakte: EPC – verslag.
Lees meer
We komen de woning binnen via de inkomhal. De leefruimte kent een aangename oppervlakte van 28,60m² en wordt nog eens verruimd met een open keuken van 13,72m². Dit open karakter zorgt voor een zeer trendy, hedendaagse sfeer. Toch biedt de gunstige indeling een fijne verdeling van de ruimte. Zo krijg je hier heel wat plaats voor een leuke bureau of speelhoek vooraan en een knusse tv-hoek. De gehele ruimte geniet van een flinke dosis natuurlijke lichtinval. Wanneer jij staat te koken in de functioneel ingerichte keuken schuiven familie en vrienden alvast de voetjes onder tafel. Of vertoeven zij liever op het aanpalende zonovergoten terras? Dankzij een erker met heel wat glaspartijen sta je hier in rechtstreeks contact met het zuidoostelijk georiënteerde terras. Zalig genieten van jouw groene buitenplekje vlakbij het bruisende stadscentrum van Hasselt. De groene tuin van maar liefst 77m diep, is ideaal om verschillende gezellige hoekjes in onder te brengen. Genieten van de rust staat hier voorop.
Verder heb je gelijkvloers nog een speelhoekje, een apart toilet en een zeer handige berging van 13,66m² groot, opgedeeld in 2 niveaus.
Op de eerste verdieping krijg je twee gezellige slaapkamers met een oppervlakte van respectievelijk 11,63m² en 17,54m² en een goed uitgeruste badkamer met zowel bad als douche. Bovendien zal je blij verrast zijn met de grote zolderruimte. Want dankzij de vaste trap bereik je deze derde slaapkamer van maar liefst 21,78m². Richt jij deze ruimte liever in tot hobbyruimte of bureau? Dankzij het grote veluxraam is er hier een zee aan natuurlijk lichtinval.
Je woont hier op een fantastische locatie in Kuringen. De Jessenhofstraat is een zeer rustige straat met heel wat parken, pleinen en leuke speeltuinen op wandelafstand. Ook tal van sport- en hobbyclubs zorgen voor voldoende ontspanning vlakbij huis. Ondanks deze rustige omgeving woon je hier op fietsafstand van het hartje van Kuringen. Alles wat je dagelijks nodig hebt, zoals supermarkten, heerlijke restaurants, een gevarieerde waaier aan winkels, meerdere scholen, etc. vind je vlakbij huis. Zoek je het liever wat verder? Dan biedt de uitzonderlijk vlotte bereikbaarheid hier heel wat mogelijkheden. Je woont hier op slechts 4 minuten van de E313 en op zo’n 10 minuutjes van het station van Hasselt. Zo profiteer je hier dus van een bijzonder gunstige woon-werkverbinding.
Ben jij op zoek naar een leuke, hedendaagse woning met 3 slaapkamers, een zonrijke en groene tuin én een rustige ligging in het hartje van Kuringen? Aarzel dan zeker niet. Wij van Marc Swevers Real Estate helpen je maar al te graag verder. Wie weet blinkt jouw naam binnenkort op de deurbel van de Jessenhofstraat 41. Tel. 011 255 155. Bron bewoonbare oppervlakte: EPC – verslag.
Kenmerken
| Adres | Jessenhofstraat 41 Hasselt |
| Prijs | € 299.000 |
| Bouwjaar | 1935 |
| Renovatiejaar | 2023 |
| Perceeloppervlakte | 610 m² |
| Bewoonbare opp. | 169 m² |
| Beschikbaar vanaf | In overleg |
Energie
| Totaal verbruik | 370,00KWh/jaar |
| EPC-certificaatnummer | 20221006-0002691006-RES-1 |
| Raamwerk | PVC, Hout |
| Type beglazing | Dubbel, Driedubbel |
| Verwarming | CV-ketel, Hoogrendementsketel, Aardgas |
| Isolatie | Dakisolatie, Muurisolatie |
Financieel
| Prijs | € 299.000 |
Schatting maandelijkse afbetaling
Afbetaling
Indeling
| Type bebouwing | Woning |
| Bouwlagen | 3 |
| Op verdieping | 2 |
| Woonkamer | 29 m², Woonkamer |
| Keuken | 14 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Slaapkamers | 3 (11.63 m², 17.54 m², 21.78 m²) |
| Badkamers | 1 |
| WC | 2 |
| Berging | 5 m² |
| Terras | 40 m² |
| Wasplaats | 9 m² |
Grond
| Perceeloppervlakte | 610 m² |
| Gevelbreedte | 5,3 m |
| Terrein breedte | 7,3 m |
| Terrein diepte | 77,7 m |
| Tuin | Ja |
| Tuin oriëntatie | Noord-Oost |
| Tuin kwaliteit | Normaal |
| Parking | 2 |
Comfort
| Daksoort | Zadeldak |
| Dakbedekking | Dakpannen |
| Gevel | Baksteen |
| Fundering | In volle grond |
| Elektriciteit | Conform |
| Verwarmd water | Hoogrendementsketel, Gas |
| Internet | Ja |
Stedenbouwkundige info
| Bestemming | Woongebied |
| Bouwvergunning | Neen |
| Verkavelingsvergunning | Neen |
| Voorkooprecht | Neen |
| Dagvaarding | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| O-peil | Geen afgebakende zones |
| P-score | A |
| G-score | A |
| Erfgoed | Geen beschermd erfgoed |
Plan een bezichtiging
met
Kim
Interesse? Neem contact op en ontdek hoe wij
u verder kunnen helpen.
Neem contact op
u verder kunnen helpen.