3590 DiepenbeekDahliastraat 2 B
Hoogwaardige recente villa (223m²) met EPC-label A, zwembad en poolhouse in Diepenbeek
€ 730 000
Welkom in de Dahliastraat te Diepenbeek: deze riante villa, gebouwd met oog voor detail, biedt een praktische indeling met veel mogelijkheden voor gezinnen of wie extra ruimte zoekt. De combinatie van meerdere slaapkamers, een grote open leefruimte en hoogwaardige afwerking zorgt voor een comfortabele woonbeleving met potentieel voor verschillende invullingen.
Bij het betreden van de woning komt men binnen in de centrale inkomhal met aansluitend een apart gastentoilet en ...
doorgang naar verschillende ruimtes. Vanuit de hal opent de woning zich naar de leefruimte. De woonkamer geniet van een open indeling met voldoende plaats voor een gezellige zithoek. De keuken beschikt over een groot kookeiland en vormt een aangename plek om te koken en samen te komen. Achteraan sluit de keuken mooi aan op de tuin, met zicht op het terras en zwembad. Naast de keuken bevindt zich nog een praktische berging.
Beneden bevindt zich de eerste slaapkamer van 16m². Deze dient momenteel als was- en bergruimte maar kan perfect omgetoverd worden naar een praktische bureauruimte of als volwaardige slaapkamer. Zeker voor wie met oog voor de toekomst graag beneden een slaapkamer voorziet. Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers. De ruime masterbedroom van maar liefst 33m² beschikt over een hoogwaardige ensuite badkamer uit natuursteen. De ruimte werd luxueus ingekleed met een gezellige gashaard, vrijstaand bad en ruime inbouwkasten. De andere twee slaapkamers dienen momenteel als dressing en bergruimte maar kunnen volledig als slaapkamers gediend worden. Verder beschikt deze verdieping over een 2de badkamer met lavabo en inloopdouche, ideaal voor kinderen of gasten. Ook hier is een apart toilet voorzien op de nachthal, wat zorgt voor extra comfort in het dagelijkse gebruik.
De tweede verdieping bestaat uit een ruime zolderverdieping van 55m². Deze open ruimte kan perfect dienen als extra bergruimte, hobbykamer of polyvalente ruimte. Dankzij de aanwezige oppervlakte biedt deze verdieping bovendien verschillende mogelijkheden naar inrichting toe.
De prachtig uitgeruste tuin is een van de grootste troeven. De tuin is volledig aangelegd met een ingebouwd zwembad (met warmtepomp), poolhouse met terras én bergruimte. Dankzij de zuidwestelijke oriëntatie geniet je hier de hele namiddag en avond van de zon. Verder is het perceel ook volledig omheind.
De woning is zeer energiezuinig en draagt een EPC-label A (9kWh). Het huis wordt geventileerd met ventilatietype D en beschikt ook over zonnepanelen en een thuisbatterij. Geen zorgen meer voor de toekomst! De indeling van de woning zorgt voor een aangename flow tussen de verschillende ruimtes. De leefruimte vormt het centrale hart van de woning terwijl de bovenverdiepingen voldoende privacy en slaapcomfort bieden. De aanwezigheid van meerdere slaapkamers en een ruime zolder maken deze woning geschikt voor gezinnen die op zoek zijn naar extra ruimte en functionaliteit.
Ook de ligging is een absolute troef: rustig gelegen maar toch op een centrale ligging vlak tegen Hasselt en Genk. Scholen, winkels en restaurants bevinden zich op wandelafstand. Ook natuurgebied De Caetsweyers ligt om de hoek op wandelafstand. Een plek in het groen waar je volledig tot rust kan komen na een drukke werkdag.
Deze exclusieve woning van maar liefst 223m² combineert een praktische indeling, energiezuinigheid (EPC: A), ruimte en tal van mogelijkheden om verder naar eigen smaak in te richten. Interesse in een persoonlijke rondleiding? Neem gerust contact op via 011 255 155 voor meer informatie of een bezoek ter plaatse. Bron bewoonbare oppervlakte: EPC – verslag.
Lees meer
Beneden bevindt zich de eerste slaapkamer van 16m². Deze dient momenteel als was- en bergruimte maar kan perfect omgetoverd worden naar een praktische bureauruimte of als volwaardige slaapkamer. Zeker voor wie met oog voor de toekomst graag beneden een slaapkamer voorziet. Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers. De ruime masterbedroom van maar liefst 33m² beschikt over een hoogwaardige ensuite badkamer uit natuursteen. De ruimte werd luxueus ingekleed met een gezellige gashaard, vrijstaand bad en ruime inbouwkasten. De andere twee slaapkamers dienen momenteel als dressing en bergruimte maar kunnen volledig als slaapkamers gediend worden. Verder beschikt deze verdieping over een 2de badkamer met lavabo en inloopdouche, ideaal voor kinderen of gasten. Ook hier is een apart toilet voorzien op de nachthal, wat zorgt voor extra comfort in het dagelijkse gebruik.
De tweede verdieping bestaat uit een ruime zolderverdieping van 55m². Deze open ruimte kan perfect dienen als extra bergruimte, hobbykamer of polyvalente ruimte. Dankzij de aanwezige oppervlakte biedt deze verdieping bovendien verschillende mogelijkheden naar inrichting toe.
De prachtig uitgeruste tuin is een van de grootste troeven. De tuin is volledig aangelegd met een ingebouwd zwembad (met warmtepomp), poolhouse met terras én bergruimte. Dankzij de zuidwestelijke oriëntatie geniet je hier de hele namiddag en avond van de zon. Verder is het perceel ook volledig omheind.
De woning is zeer energiezuinig en draagt een EPC-label A (9kWh). Het huis wordt geventileerd met ventilatietype D en beschikt ook over zonnepanelen en een thuisbatterij. Geen zorgen meer voor de toekomst! De indeling van de woning zorgt voor een aangename flow tussen de verschillende ruimtes. De leefruimte vormt het centrale hart van de woning terwijl de bovenverdiepingen voldoende privacy en slaapcomfort bieden. De aanwezigheid van meerdere slaapkamers en een ruime zolder maken deze woning geschikt voor gezinnen die op zoek zijn naar extra ruimte en functionaliteit.
Ook de ligging is een absolute troef: rustig gelegen maar toch op een centrale ligging vlak tegen Hasselt en Genk. Scholen, winkels en restaurants bevinden zich op wandelafstand. Ook natuurgebied De Caetsweyers ligt om de hoek op wandelafstand. Een plek in het groen waar je volledig tot rust kan komen na een drukke werkdag.
Deze exclusieve woning van maar liefst 223m² combineert een praktische indeling, energiezuinigheid (EPC: A), ruimte en tal van mogelijkheden om verder naar eigen smaak in te richten. Interesse in een persoonlijke rondleiding? Neem gerust contact op via 011 255 155 voor meer informatie of een bezoek ter plaatse. Bron bewoonbare oppervlakte: EPC – verslag.
Kenmerken
| Adres | Dahliastraat 2/B Diepenbeek |
| Prijs | € 730.000 |
| Bouwjaar | 2023 |
| Perceeloppervlakte | 488 m² |
| Bewoonbare opp. | 230 m² |
| Beschikbaar vanaf | Bij akte |
Energie
9 Kwh/m²
F
E
D
C
B
A
A+
| EPC waarde | 9,00KWh/m²/jaar |
| EPC-certificaatnummer | 71011-G-OMV_2021055172/EP07397/A001/D01/SD001 |
| Raamwerk | Aluminium |
| Type beglazing | Dubbel, Hoogrendementsglas, Superisolerend |
| Verwarming | Warmtepomp, Gashaard |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
Financieel
| Prijs | € 730.000 |
| Kadastraal inkomen | € 1.077 |
Schatting maandelijkse afbetaling
Afbetaling
Indeling
| Type bebouwing | Woning |
| Bouwlagen | 3 |
| Op verdieping | 2 |
| Woonkamer | 26 m², Woonkamer |
| Keuken | 16 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Slaapkamers | 4 (16 m², 12 m², 18.28 m², 6.70 m²) |
| Badkamers | 2 |
| WC | 2 |
| Berging | 8 m² |
| Zolder | 55 m² |
| Terras | Ja |
Grond
| Perceeloppervlakte | 488 m² |
| Gevelbreedte | 10 m |
| Terrein breedte | 18 m |
| Terrein diepte | 28 m |
| Tuin | 370 m² |
| Tuin oriëntatie | Zuid-West |
| Parking | 2 |
Comfort
| Daksoort | Zadeldak |
| Dakbedekking | Dakpannen |
| Gevel | Baksteen |
| Fundering | In volle grond |
| Waterleiding | Ok |
| Sanitair | Ok |
| Elektriciteit | Conform |
| Verwarmd water | Warmtepomp, Elektriciteit |
| Airco | Ja |
| Zwembad | Ja |
| Zonnepanelen | Ja |
Stedenbouwkundige info
| Maatregelenregister | Neen |
| Voorkooprecht | Neen |
| O-peil | Geen afgebakende zones |
| P-score | A |
| G-score | A |
| Erfgoed | Geen beschermd erfgoed |
Plan een bezichtiging
met
Julie
Interesse? Neem contact op en ontdek hoe wij
u verder kunnen helpen.
Neem contact op
u verder kunnen helpen.